нашите Advanteges

 • Силни технички тим

  Силни технички тим

  Ние имаме силни технички тим во индустријата, со децении професионално искуство, одлично ниво дизајн, создавање на високо-квалитетни intelligentequipment висока ефикасност.
 • создавање намера

  создавање намера

  Компанијата користи напредна дизајн на системи и користењето на напредни ISO9001 2000 за управување со системот за управување со меѓународните квалитет.
 • одличен квалитет

  одличен квалитет

  Фирмата специјализира во производство на опрема со високи перформанси, силна техничка сила, силни можности за развој, добар технички услуги.
 • нашите услуги

  нашите услуги

  Без разлика дали тоа е пред-продажба и по-продажба, ние ќе ви даде најдобра услуга за да знаете и да ги користат нашите производи побрзо.

JG САНИТАРНА (HAOWEI вентил) се наоѓа во Yuhuan Жеџијанг која е на Исток Море на Кина, тоа е во близина од Wenzhou градот или Ningbo порта.

Нашата компанија, формирана во јули, 2002 години, а од еден производство и леење, развива специјалитет производство месинг вентил, допрете и тапа fittings.The процес се следи како smelts, умре-кастинг совршен чекор по чекор и јури напред печат, површинска обработка како лак, монтажа и исходот е завршена. Собирање на филијалата на академски или стручни студии во исто време и работникот и трговија послужи како органска целина, а тоа е стандард кој полно разбира е строго врши системот за квалитет ISO9002 е. Нашиот извоз на производи Блискиот Исток и од 2005 година има зголемени во Јужна Америка и се вклучи во европскиот пазар сега.

WhatsApp Онлајн Chat!