Advanteges tona

 • ekip të fortë teknik

  ekip të fortë teknik

  Ne kemi një ekip të fortë teknike në industrinë e, dekada e përvojës profesionale, nivelin e shkëlqyer të projektimit, duke krijuar një cilësi të lartë të lartë të efikasitetit intelligentequipment.
 • krijimi synimi

  krijimi synimi

  Kompania përdor sisteme të avancuara të projektimit dhe përdorimin e avancuar ISO9001 2000 të menaxhimit të menaxhimit të sistemit të cilësisë ndërkombëtare.
 • cilësi të shkëlqyeshme

  cilësi të shkëlqyeshme

  Kompania e specializuar në prodhimin e pajisjeve të lartë të performancës, forca e fortë teknike, aftësi të fortë të zhvillimit, shërbime të mira teknike.
 • Shërbimi ynë

  Shërbimi ynë

  Nëse kjo është e para-shitjes ose pas shitjes, ne do t'ju ofrojë shërbimin më të mirë për të le ju e dini dhe të përdorin produktet tona më shpejt.

JG sanitare (Haowei Valve) është e vendosur në Zhejiang Yuhuan që është Seaside në lindje të Kinës, Është afër nga qytetin e Wenzhou apo portin Ningbo.

Kompania jonë themeluar në korrik, 2002 vjet, dhe nga prodhimin e vetme dhe shkritore, ka zhvilluar valvula prodhim specialiteti bronzi, prekni dhe rubinet procesin fittings.The ndiqni si sardele, vdesin-hedh hap të përsosur pas hapi dhe shkon për shtyp përpara, trajtim sipërfaqe si polish, kuvendi dhe arka është i plotë. Mbledhja e degës së studimit akademik apo profesional në të njëjtën kohë dhe të punëtorit dhe të tregtisë të shërbejë si një tërësi organike, dhe kjo është standard që kursi i plotë është kryer në mënyrë rigoroze jashtë sistemit të cilësisë ISO9002 s. eksporti Produkti ynë Mid-lindje nga viti 2005 vit ka zgjeruar në Amerikën e Jugut dhe të përfshijë në tregun evropian tani.

WhatsApp Online Chat!