AUTOMATIC POP-UP 52004 manufacturers and suppliers | JG SANITARY

Produkte

AUTOMATIC POP-UP 52004

Përshkrim i shkurtër:

NAMEAUTOMATIC POP-UP MATERIAL:BRASS FINISH:CHROME PLATING SIZE:11/4″ FOB USD: 3USD PACKAGE:COLOUR BOX OR EXPANDED BAG WITH STICKER SHIPPMENT DATE: 25 DAYS OUTPUT:50000PCS/MONTH Certification: CSA,WATERSENSE,LEAD FREE,NSF,ACS, WATERMARK Features and Benefits: 1. spray stream with perfect water outflow 2. auto-regular with stable flow rate 3. different water flow rate is available with different color 4.a splash-free aerator stream under difficult flow conditions ;


Detail Product

Produkt Tags

NAMEAUTOMATIC POP-UP

MATERIAL:BRASS

FINISH:CHROME PLATING

SIZE:11/4″

FOB USD: 3USD

PACKAGE:COLOUR BOX OR EXPANDED BAG WITH STICKER

SHIPPMENT DATE: 25 DAYS

OUTPUT:50000PCS/MONTH

Certifikimi:

CSA, WATERSENSE, të çojë falas, NSF, ACS, ujëra

Karakteristikat dhe Përfitimet:

1. spray lumë me rrjedhje të përsosur të ujit

2. auto-rregullt me ​​normë të qëndrueshme të rrjedhës

3. Shkalla e ndryshme rrjedha e ujit është në dispozicion me ngjyrë të ndryshme

4.a spërkatje pa rrymë aerator nën kushte të vështira të rrjedhës;


  • Previous:
  • Next:

  • WhatsApp Online Chat!